Garda sv Cara Lazara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uclanjenje u Gardu

5 posters

Ići dole

uclanjenje u Gardu Empty uclanjenje u Gardu

Počalji  ljubodrag Ned Dec 16, 2007 10:37 am

Ime mi je Ljubodrag.

Rodjen sam 1943. godine U selu Dobroljupci, opstina Aleksandrovac, sto je, kao sto znate, veoma blizu dragog mi Krusevca, Lazarevog carstva. Trenutno zivim u Sremskim Karlovcima. Po zanimanju sam penzioner. Radio sam u Arhivu Vojvodine 40 godina.
Devedesith godina sam bio na ratistu u Hrvatskoj. Buduci da sam cestit covek i dobar hriscanin, nisam cinio zlodela, nego sam samo branio nasu svetu srpsku zemlju.
Veoma sam zabrinut zbog trenutne situacije na nasem svetom tlu Kosova. Buduci da sebe dozivljavam kao pravog sina Srbije, ne mogu sedeti skrstenih ruku, dok nam otimaju nasu svetu zemlju. Nece se nasi dusmani smiriti dok nam na vrata Krusevca ne zakucaju.
Zato apelujem i molim svakog ko moze da mi pomogne - kako da se uclanim u Gardu Svetog Cara Lazara? To mi mnogo znaci. Rado cu pomoci kako god mogu nasoj zajednickoj borbi za ocuvanje Kosova.

S postovanjem

Ljubodrag

BOZE CUVAJ SRBIJU!!!!!

ljubodrag
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

uclanjenje u Gardu Empty boze sacuvaj srbski narod i srbske zemlje

Počalji  prasnjavi Ned Dec 23, 2007 10:30 am

ja sam prasnjavi.iz okoline sam iz banja luke.radio sam sam od srednje skole u unutrasnjim poslovima i bio sam pripadnik specijalnih jedinica i posebnih jedinica,u hrvatskoj u srbiji i bih,prosao sam sva ratista sa svojom jedinicom i imamo veliko iskustvo ,bar nam to ne fali.za 5 godina rata.situacija na kosovu nas brine kako mene tako i moje kolege iz jedinica i mi se pripremamo da u slucaju rata na kosovu ,vec formitrane jedinice posaljemo na liniju. moramo imati samo kontakt s nekim. cujemo se jos ,kad dodje vrijeme za to.

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

uclanjenje u Gardu Empty Re: uclanjenje u Gardu

Počalji  el-loco Sub Jan 12, 2008 7:51 pm

a


Poslednji izmenio dana Uto Feb 12, 2008 4:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

el-loco
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

uclanjenje u Gardu Empty Re: uclanjenje u Gardu

Počalji  el-loco Uto Jan 15, 2008 8:41 pm

a


Poslednji izmenio dana Uto Feb 12, 2008 4:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

el-loco
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

uclanjenje u Gardu Empty Re: uclanjenje u Gardu

Počalji  11112 Pon Feb 04, 2008 4:45 pm

Prvo pozdrav svima na forumu. Bio sam pripadnik jedne od Specijalnih jedinica. Ne mogu vise da gledam i slusam ove izdajnike sto nam vode zemlju. Imam interesovanje ka pristupanju vasoj organizaciji, ali ovde stvarno nema nikakvih informacija po tom pitanju... Prvo kako pristupiti i uslovi pristupanja? Organizovanost, naoruzanje i oprema, pitanje logistike, uniforma, da li ce biti nekih vezbi.... neke osnovne stvari...


Pozdrav bom

11112
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

uclanjenje u Gardu Empty Re: uclanjenje u Gardu

Počalji  Mladen Čet Jul 02, 2009 9:03 am

Поздрављам вас браћо зовем се Младен и мене интересује каква је организација,да ли постоје некакви кампови за обуку и како приступити гарди.

Mladen
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

uclanjenje u Gardu Empty Re: uclanjenje u Gardu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu