Garda sv Cara Lazara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta,posle pobedeTadica

2 posters

Ići dole

Sta,posle pobedeTadica Empty Sta,posle pobedeTadica

Počalji  prasnjavi Pon Feb 04, 2008 8:42 am

Pomoz bog braco.U nasoj matici Srbiji juce su bili izbori za predsednika svih srba kako u matici tako i dijaspori,ma bilo gde da zive u svetu.Srbski narod je izabrao Tadica za predsednika svih srba,mada tesno ali je izabran.Srbski narod je nemo posmatrao izbore u svojoj matici iz jednog jedinog razloga,zato sto nema srbsko drzavljanstvo i matica mu ne da to pravo koje sve druge zemlje u svetu radu daju svom narodu van matice drzave, a to je drzavljanstvo rodjene drzave i naroda kome pripada.to je sramota ove vlade i svih drugih vlada pre nje,da njezin narod nema pravo glasa.Pogledajte hrvate ,oni imaju posebnu izbornu jedinicu u BiH. koja je kao bilo koja izborna jedinica i Hrvatskoj.Tj.oni svojataju 1/4 BiH time.Poslusajte braco mi u Republici Srbskoj suosjecamo se mozda i vise nego vi u matici, s problemima koja matica ima.jer smo mi to debelo osjetili na koži mi braca iz Republike Srbske Krajine koji su bili kao i mi pijunu u Milosevicevoj diktaturi.tj njegovog opstanka na vlasti.a danas kad smo se izborili kako tako da smo ravnopravni i teske borbe vodimo sa mudzahedinimai dan danas,nasa matica nam opet zariva noz u ledja.srbskom narodu van njene matice,ne da nam pravo da se osecamo,ONO STO JESMO A TO JE DA PRIPADAMO SRBSKOM NARODU,PRAVOSLAVNE VJERE. I NASA MATICA JE DRZAVA SRBIJA.pa ljudi zar trazimo nesto na sto nemamo pravo.

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

Sta,posle pobedeTadica Empty Pozdrav Prasnjavi

Počalji  11112 Uto Feb 05, 2008 6:47 am

Ne odgovara ovima da se srbi van matice pitaju nesto, jer tako sigurno ne bi bili na vlasti. Mad
Uostalom sta ocekivati od pljakadzije koji se izvinjava Ustasama sto su nas klali?!?

11112
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu