Garda sv Cara Lazara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SVI NA KOSOVO!!!!!

+6
bracafaca
EmptyClip
NEO-MKD
el-loco
prasnjavi
oki
10 posters

Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  oki Sub Feb 16, 2008 12:25 pm

POMOZ BOG BRACO SRBI I SESTRE SRPKINJE!!!!!!1
DOSTA SMO CUTALI DOSLO JE VREME DA SE I MI CUJEMO {NAROD SRBIJE}
KOSOVO SE MORA BRANITI AKO NE MILOM ONDA SILOM!
NECU DA SEDIM KUCI I GLEDAM KAKO MI NEKO ODUZIMA KOLEVKU SRBIJE {SRCE}.
IDEMO NA KOSOVO PA STA NAM BOG DA!!!!!!!

oki
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty kosovo je izgubito,za sada

Počalji  prasnjavi Ned Feb 17, 2008 6:51 am

pomoz bog brate,nase kosovo i metohija je izgubita za sada i ne vredi ici grlom u jagode.da gubimo zivote, za nista,treba se boriti kao drugi,politicki.kina je dobila nakon sto godina hong kong.ali ga je dobila bez ijednog izgubljenog zivota brate ,pamet u glavu.um caruje snaga klade valja.pozdrav iz banja luke

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  el-loco Ned Feb 17, 2008 11:02 am

rukovodstvo garde i sta sad zasto ste osnovali gardu da bi gledali kako albanci slave.jeli zato?
zasto smo se prijavili u gardu da bi mogli da pricamo da smo u gardi.objasni te nam vi gospodine Malbasa kad sam se prijavio kod vas licno u gardu rekli ste moramo da odbranimo kosovo,a kako ste mislili ovako da ga branimo.rukovodstvo garde je pred kamerama rts-a izjavilo da dole ni kamen nece da ostane a kamoli albanci.i sta ste uradili povodom toga.
BRACO SRBI ZELIM VAM SVU SRECU A ONA CE NAJVISE TREBATI SRBIMA KOJI SU DOLE

el-loco
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  NEO-MKD Pon Feb 18, 2008 2:36 am

ovo kao nesto od strane gledano... Ja sam iz makedonije i nekako gledam drugacije na ovo. Jest da smo neklonjeni vama to je nekako prirodno... Kosovo jest bilo srpsko to je tacno ali srbi su ga prodali posto zasto. Kad jednom odstupis zemlju ona je tudja imovina. To se i ovde pravi. Odbrana Kosova? A sto ga zaboraviste? videli smo juce kako branite kosovo... Laz je garda lazne su vodje Garde nema nsta od toga... Ostaje vam politika.

NEO-MKD
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  NEO-MKD Pon Feb 18, 2008 3:04 am

I jos nesto... Pazljivo cotam onaj proglas... Znaci da prvo se cekalo da kosovo postane nezavisno pa tek onda da se brani. ili Znaci da se cekalo da postane republika pa tek onda da se garda regrutuje? Katastrofa... Kosovo i sesnaestog je bilo nezavisno... Institucije, parlament,policija,tablice motornih vozila, Porezna Uprava, Sve je to funkcionisalo u tom okviru koji je od juce ozvanicen. Izasao covek na govornicu, reko e od danas je kosovo nezavisno i nista se nije promenilo...
Mi smo ovde odbranili zemlju. Napad je bio sa srpske strane ako je kosovo srbija. Znaci da su nas Srbi napali. I to niko nije hteo da prizna da nas je Srbija napala sa paravojnim formacijama uck-a. Sada dolazimo u jednu nedoumicu. Od koga smo se mi odbranili? Od kosovskih snaga koje su nas napale ili od Srbije?

Branite Kosovo!

NEO-MKD
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty PAZI OVAMO SAD!

Počalji  EmptyClip Pon Feb 18, 2008 9:19 am

Sa Kosova zora svice, svice novi dan
Gracanica sva u sjaju docekuje Vidovdan

Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena
Zemljo slavnih vitezova Lazara i Miloša!

Sve delije od Srbije , svako srce ponosno
Voli, ljubi zemlju svoju Gazimestan - Kosovo

Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena
Zemljo slavnih vitezova Lazara i Miloša!

Srbadija klice cela - Ne damo te Kosovo
To je naše uvek bilo od dedova ostalo

Oj Kosovo, Kosovo zemljo moja voljena
Zemljo slavnih vitezova Lazara i Miloša!


ISTO TAKO I OVO NAPAMET:

Hriste Bože raspeti i sveti,
Srpska zemlja kroz oblake leti.
Leti preko nebeskih visina,
Krila su joj Morava i Drina

Zbogom prvi nerođeni sine,
Zbogom ružo, zbogom ruzmarine.
Zbogom leto, jeseni i zimo,
Odlazimo da se ne vratimo.

Na tri sveto i na tri sastavno,
Odlazimo na Kosovo ravno.
Odlazimo na suđeno mesto
Zbogom majko, sestro i nevesto.

Zbogom prvi nerođeni sine,
Zbogom ružo, zbogom ruzmarine.
Zbogom leto, jeseni i zimo.
Odlazimo da se ne vratimo.

Kad je draga da odlazim čula,
Za rever mi neven zadenula.
Zbogom prvi nerođeni sine,
Zbogom ružo, zbogom ruzmarine.
Zbogom leto, jeseni i zimo.
Odlazimo da se ne vratimo.

VODILJA.......

Slusaj sad ovamo:

Kosovo je poceo da gubi Sloba! Bombardovali su nas gadovi zato sto ga nismo dali. A onda odjedared primirje i u Kumanovu potpisan dogovor da nam vojska ustupi Kosovo onima sto su nas bombardovali! Odakle sad to????? Al barem je ostala 1244 u kojoj pise da je KOSOVO SASTAVNI DEO SRBIJE! 2000 su dosli demokratori i rekli da za Kosovo nema frke to cemo mi da izdilujemo sa amerima i evropom mi smo ortaci ovo ono (a ti isti nas bombardovali godinu dana pre toga). A ustvari nista nisu uradili za ocuvanje svete nam zemlje! Posle kad su ameri poceli da pritiskaju i kad su sponci napravili lom u martu 2003. odjedamput pocela borba za Kosovo. Pa cekaj bre pa trebalo je da sredite to sa drugarima vasim. Sta je sad ovo??? I onda vlastela kaze "pa to je Sloba prodao nista mi tu ne mozemo, da damo to mirno i da se ne mucimo..." . Al onda narod pritisne pa ajde kao da se borimo po svetu za Kosovo. E pa ajde. I Tadic se ubi od pisanja pisama Bushu kako on saoseca sa mukama americkog kralja i da mu je jako zao sto Dzordzi ima frku sa upalom mokracnih kanala al dzabe sine nista od toga. Radikali su konstantno pitali na sednicama skupstine kako cemo da odgovorima na pokusaje otcepljenja a koalicija DS i DSS (malo celovita malo pojedinacno) cutiii. Onda su poceli da govore kako je medjunarodno pravo na nasoj strani.... ALOOOOOOOO!!!!!! Amateri! Kakva bre medjunarodna prava i pravila ameri operisu silom breee!!!!!!!!!

I zime Gospodnje 2008. godine proglasilo pleme najgore otcepljenje dela (ne bilo kog) nase teritorije. Moram da se slozim sa kostunicom da je ovim osramocena EU. Naterali ih ameri da i oni pritegnu oko Kosova i oni pristali, a kao EU je mnogo jaka i sta ti ja znam. Ispali su deca! Srbi pamet u glavu oko toga sta cete da zrtvujete za tu "evropu". Krivo mi je stoce mnogo prijateljskih drzava priznati tu kvazidrzavu. "Prijateljskih" zato sto su nam narodi (neki) iskreni prijatelji. Npr. keva mi kje iz Makedonije i tamo sam svako leto po 2 meseca i od ovog leta studiram u Skoplju i znam sta Makedonci misle o nama. Svi su ovde prilicno iznervirani a i tuzni (osim sponaca) ali drzava je drugo i Republika Makedonija ce priznati Kosovo zarad svoje "evropske" buducnosti. Narod je u MKD prost kao i u Srbiji pa veruje da nas svi cekaju u EU rasirenih ruku.... Bugari su usli pa im pao standard 31256453242 %. Al da se manem ove teme. Jednostavno me zanima sta ce drzava Srbija uraditi sa onima koji odobre otimanje jednog dela njene teritorije.

I STA SAD???

Ako mislite da se bijemo...pa ajde ali se onda otvara mnogo pitanja!
mozemo da prebijemo sponce, mogu oni nas, moze da se umesa NATO pa da nas opet bombarduje, mogu Rusi da se umesaju da pomognu.......
Cale mi je bio u Vukovaru i ne kaje se, a docekao je da mu komandant ode u Hag kao najveci zlocinac i da neke cede i borisi i natase i pola "demokratske" Srbije pricaj o njemu kao o idiotu i budali koja je isla da ratuje za gluposti. A isao je da brani nesto sto je vekovima srpsko (iako nekad nije odrzavotvoreno pod imenom SRBIJA). Sta ce biti sa onima koji ci isli da brane Kosovo zivotom svojim i puskom??? Heroji ili budale??
Dalje: Vojska nam je pukla tako da od nje nam ostaje samo ljudstvo i zastarela mehanizacija. Naravno ako treba da se ide onda se ide i golim rukama! Ali fali nam organizacija svega toga a to nemamo! + kako ce to da izgleda ako pola naroda to podrzava a pola nece da cuje za te ljude i odrice ih se kao da su najveci sljam????
ZNACI AKO IDEMO, IDEMO SVI ! ! Ili ne idemo uopste! Drugacije ne moze ili ce nam se ponoviti poraz iz hrvatske i bosne.
Ja imam 20 godina i ne mogu da sedim u mestu koliko me dusa boli zbog ovoga sto se desilo. Gledam ovu decurliju kako se tuku sa pandurima da bi slupali 3 prozora na amerskoj ambasadi. Svasta! Organizovati masovne proteste ne sirom Srbije, nego na jednom ogromnom otvorenom mestu da se skupi 3 miliona ljudi da kazemo sta imamo o ovome da zamolimo Ruse bracu da nam pomognu kako znaju i umeju.
A dali cemo se tuci sa gadovima (samo sa sponcima ili i sa svim ostalim neprijateljima, to je jako komplikovano i osetljivo pitanje. To treba savrseno organizovati da bi uspelo jer bi se u slucaju da se odlucimo za tako nesto suocili sa velikom vojnom silom (NATO) i nece biti sve jedno ko je vodja i ko je vojnik (rezervista od 19 godina ili ljudina od 38) .

Znaci polako i doneti pravu odluku. A posle neka nam je Bog sveti u pomoci!

EmptyClip
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  NEO-MKD Uto Feb 19, 2008 2:26 am

nemam nameru da ovde nekog zalivam blatom ali iz hameletovsokog biti ili nebiti izabrali ste ono drugo koje je lakse... Dakle nebiti je sastavni deo svakog srbina sada... Nema nazad ima samo napred a napred je srbija bez kosova i to da vam je jasno narednih stotinak godina. Mi smo ovde bar sacuvali itegritet i celovitost granica. NATO je i ovde tudja cizma u grudima svakog makedonca i to je fakt. Kad je srbija bombardovana u Skoplju na glavnom trgu su bili nemci... NEMCI su zgazili ovu zemlju nakon sezdeset godina. ...
Nebiti je rec koja ce vas proganjati i u snu. Srecom stvara se evropska unija i padaju granice tako da moze se na to gledati kako olaksavajuca okolnost. Makedonija mora priznati kosovo kako sto ste vi priznali kosovo kad ste 2001 godine dozvolili da udje srpska paravojna formacija UCK (ako dolazi sa srpske strane onda je srpska paravojna formacija) u makedoniju a vi niste reagovali. Samim tim cinom ste priznali kosovo kao nezavisnu teritoriju i paravojna formacija uck nije bila srpska jer ne dolazi sa srpske strane vec sa kosovske.

NEO-MKD
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  NEO-MKD Uto Feb 19, 2008 2:36 am

...proceduralno

Mislim da topic SVI NA KOSOVO!!! ne odgovara zato sto niko nije otisao tame a kosovo je nezevisno 2 dana:)
trebalo bi da topic bude ,,POMOZIMO LJUDIMA TAMO,, treba da se izgradi naselje i da se ljudi izvuku od tamo tih stotinjak hiljada kolko je ostalo i posao je zavrsen. Dajte im kuce i posao da i oni zive i rade i doprinose zemlji! Sta ce njima podrska nekog ministra ili politicara njima treba novi zivot a vi to nedate. Ajde gardo uzmi inicijativu prati svoje gardiste na gradiliste da se izgradi veliko moderno naselje u srbiji za da se jadnici izvuku od tamo. GREOTA SU BRE! Sve je ostalo lajanje na vetru.

NEO-MKD
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty IZ LjUBAVI...

Počalji  bracafaca Uto Feb 19, 2008 1:25 pm

Suvisno je govoriti o svemu sto pretstavlja SRPSKO KOSOVO, NARODU SRPSKOM. Iskreno bih smatrao zovotnim uspjehom, pridodavanje mog imena svim onim patnicima, koji se bore za ocuvanje cjelovite Srbije. Smrt za tako ispravnu stvar u ovom nemoralnom Svijetu, sladja mi je od zivota u kome bih morao, da zivim pomiren sa cinjenicom o ponovnoj nepravdi koja je nanesena srcu mom i Mog naroda. -SRBIJO MAJKO-
bracafaca
bracafaca
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  EmptyClip Uto Feb 19, 2008 2:00 pm

bracafaca :: Smrt za tako ispravnu stvar u ovom nemoralnom Svijetu, sladja mi je od zivota u kome bih morao, da zivim pomiren sa cinjenicom o ponovnoj nepravdi koja je nanesena srcu mom i Mog naroda. -SRBIJO MAJKO-

E ako vam posle ve recenice nesto nije jasno, onda se zapitajte cime ste vi to Srbi, osim rodjenjem! I zapitajte se na kakav vi to nacin volite Srbiju (ako je uopste i volite) jer se to radi BAS ovako kako je braca napisao, i nikako drugacije. Dzabe nam i standard i lova i sve te materijalne stvari (zapadnoevropski ideali) ako nam drzava nije jaka i stabilna. Tako moze svako da se izivljava na nama i tako do beskonacnosti... A krenulo je tim putem! A to se moze zaustaviti samo ovako kako je braca napisao. ALAL VERA BRATE!!!


BOLJE BEZ KOSOVA NA KOSOVU, NEGO SAMO BEZ KOSOVA!

EmptyClip
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  NEO-MKD Sre Feb 20, 2008 1:33 am

...zapaljeni punktovi...dobro je al malo je... tom vatrom amerika pali cigaretu... MALO JE!

NEO-MKD
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  kondara Čet Feb 21, 2008 3:31 pm

Odgovor MAKEDONCU;AJMO SRBI,svi uglas ZIVIO AVNOJ;AFZ ;KPJ;SKOJ I OSTALI:Kod vas ce Siptari dobiti penziju jer su 6. mjeseci ubijali Makedonce,al to nije vazno ,vazno je da udjete u nato,ali ni to vam ne pomaze, Grcka je U nato a i turska ,KIPAR JE PODJELJEN JOS UVJEK . ZATO STO BRIJE TO BOLJE , SAD VAM JE SANSA DA SE RJESITE GAMADI;SAMO NAS OPSTI HAOS MOZE IZVUCI IZ OVOG SRANJA ;SVE SKUPA

kondara
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  NEO-MKD Pet Feb 22, 2008 4:11 am

...nista se tamo ozbiljno ne desava... neki molotov koktel i to u beogradu... bezvezno je da se rusi glavni grad. Lako je spaljivati neobzebedjeni objekat... Inace da ti odgovorim na ono za nato... niko nece da mu tudja cizma gazi trgove to sam jednom i napisao ako pratis. I to je fakt. Analizirao sam kosovo kao kosovo ili kao srbija. I opet da ponovim. Ko nas je napao? Neko sak srpske ili neko sa kosovske strane? ako mi odgovoris da nas je napao neko sa kosovske strane to mi automatski znaci da kosovo kostoji vec odavno kao samostalno. Ako mi kazes da je kosovo srbija onda sum nas srbi napali. Srbi muslimanskom veroispovescu. Ocu odgovor na to pitanje. Kad mi kazes onda mi kazi sta da radimo dalje. jel ti jasno? ... prijatelju

NEO-MKD
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  kojot Pon Jun 23, 2008 1:48 am

sta da kazem prvo obracunati sa nasim politicarima pa onda krenuti sve redom kao IRA u irskoj

kojot
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  kojot Uto Jun 24, 2008 10:36 pm

get to the chopperrrrrr because if it bleeds we can kill it. Arrow pirat Question Twisted Evil Evil or Very Mad

kojot
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 23.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Srbin iz orahovca metohija...

Počalji  kim_or Čet Jul 03, 2008 5:54 am

Alo makedonac kome ste vi naklonjeni sto se koj kurac uvek pravite da volite Srbe i srbiju
da je volite ne bi za vreme bombardovanja glavna nato baza bila u skoplju i da volite srbe i srbiju ne bi dozvolili da sa vaseg ajodroma uzlecu avijoni da bombardiju celo SRPSTVO. Ima previse primera kolko vi nas volite da se malo vratimo u istoriju sto ste isterali tolko monaha i monahinja iz Ohridske episkopije a da ste i neki pravoslavci ne bi od naj veceg i naj lepseg i duhvnog manastira sv.Nauma , napravili od nekada monaskih celija sad to koristite kao hotel i restoran, to je vasa srmota a sta ste vi vi ste gori od albanaca vi niste nista samo se bre i vi uvlacujete amerima oce te i vi drzavu u nato u eu alo bre stace vam to da nece te i vi da ratuje te sa grckom . Super bi bilo kad bi cela ona vasa makedonija bila Grcka drzava .
A to ko je vas napadao to je veoma jasano jel tako i ko je vas ubijao. Ocesda se pravi te sad kao neki heroji pa ko je bre davao i vrsio obuko vasim "lavovima"
i ko je be sa njim iso u brobu i u albanska uporista nemoj majketi da se pravi te besto kao vam je poslao crne strele jel zna a jel znas to a.


TOLIKO OD MENE

kim_or
Pocetnik
Pocetnik

Muški Broj poruka : 1
Godina : 37
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty KOSOVO JE SRCE SRBIJE!

Počalji  DejanX Pon Jul 27, 2009 5:55 am

ја сум од македонија,ама во мене тече косовска крв и сум по потекло од Печ,Мојот прадедо овде во македонија палел све шиптарско и затоа има добиено орден од краљот,Другаре горе не ги казнувај македонците пред време кога незнаеш какви македонци има!не се сите исти затоа не им суди пред време.
Од 1991 кога се осамостои македонија на влас дојде ВМРО(Бугарски македончиња) кога во Германија кроеше план како да ја продаде и подели македонија.И уште се истите на власт така да не барајте многу од нив,а веруј да појќе од останатите македонци во македонија се за СРБИЈА..!
И до каде ке оди ова ке реши господинот Хаџи Андреј Милиќ кога ке влезе во косово и да ебе све шиптарско (извините на вулгаризмите) а ја кога би се борел би чистел прво од нашите (македонските бугарчиња што ја продадоа правата македонија) а после на шиптарите. И дај не ги критикувајте многу македонците и не судите пред време,пошто читам новини и гледам во Гардата има и македонски доброволци!Толко од мене,видимо се на косово! Very Happy

ЖИВЕЛО ПРАВОСЛАВЈЕ!

овој сат ми е од пред 30 и нешто години купен е во Београд,а сега го краси мојот Sид,и го удира секој гостин вочи кога ќе дојде!И заборавив да ви кажам дека мојот дедо имал дучан во београд на теразија..
SVI NA KOSOVO!!!!! Oxqkracdya5lt9pko0g3
А ова го купув лани кога бев во србија!
SVI NA KOSOVO!!!!! Gg5mhf1mib93fh97btbe

DejanX
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

SVI NA KOSOVO!!!!! Empty Re: SVI NA KOSOVO!!!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu