Garda sv Cara Lazara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara

3 posters

Ići dole

Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara Empty Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara

Počalji  prasnjavi Sre Feb 06, 2008 12:19 pm

Pomoz bog braco.u zadnje vrijeme sam se razocarao u rukovodstvo i sami sajt i admina koji vodi i uredjuje ovaj sajt.Na nijedno moje pitanje ili komentar a da ne pricam ostalih clanova ovog sajta,niko nam nije nikad nista odgovorio na nijedno pitanje ili komentar.gje je gospodin komadant garde.ko je on da se nijednom nije pojavio na ovom sajtu sa svojim komentarom ili preporukama ii upustvom,sta se planira ili radi. To je braco zalosno i tuzno i ne zelim vise da ucestvujem u ovom. O zbiljno razmisljam da vise ne posjecujem ovaj sajt,ali imam prijatelje tu i na kraju cu to i uciniti..to nije dobro za ovu organizaciju ,sramotite joj ime.

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara Empty Re: Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara

Počalji  ARKAN_THE_TIGER Čet Feb 07, 2008 5:55 am

tako je brate u pravu si ako jue vec sajt napravljen potrebno ga je uredjivati...mislim da treba uraditi nesto po tom pitanju..

ARKAN_THE_TIGER
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara Empty Re: Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara

Počalji  11112 Čet Feb 07, 2008 4:28 pm

Ma pazite, moguce da je u pitanju organizacija na ocajnom nivou i da je sve ovo neka sarada, Ili bas imaju pune ruke posla... Uglavnom, krajnje je ne korektno, sto ne odgovaraju ni na jedno pitanje... Mad Al bitno da se mi druzimo... cheers

11112
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara Empty Re: Razocaran sam u rukovodstvo Garde cara lazara

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu