Garda sv Cara Lazara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rukovodstvo garde cara lazara nije doraslo situaciji

2 posters

Ići dole

Rukovodstvo garde cara lazara nije doraslo situaciji Empty Rukovodstvo garde cara lazara nije doraslo situaciji

Počalji  prasnjavi Čet Feb 21, 2008 10:54 am

Pomoz bog braco i sestre ovo je drugi put sto pisem da nisam zadovoljan s ovim rukovodstvom ove organizacije .KO JE TAJ PREDSEDNIK DA SE NE MOZE OBRATITI SVOJIM CLANOVIMA ,SRAM GA BILO I DA IM KAZE KAKVA JE SITUACIJA, Gospodine predsjednice izgleda da sam ja bolje obavesten o situaciji nego ti.To je cista sramota i da nemam svojih drugara s kojima se poznam .nikad vam ne bih dosao nba stranicu jer vi ste stramota.Nikada ne mojte reci da vodite neku organizaciju. Gospodine admine sajta i gopodine presjednice ja sam komandovao u ratu s vise vojnika nego ti ,sto imas clanova. Uradio sam vise za srbstvo vise nego vi, i zato necu vise da imam posla s vama. a mislim da svi clanovi tako misle,jer ste obicne bitange i manipulanti. S vame vise ne ,kontaktiram samo s mojim prijateljima s sajta.Pozdrav svim pravim srbima od mene iz Banja Luke. Nek dragi bog pomogne srbski narod i srbski rod.

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

Rukovodstvo garde cara lazara nije doraslo situaciji Empty Re: Rukovodstvo garde cara lazara nije doraslo situaciji

Počalji  kondara Čet Feb 21, 2008 2:51 pm

Nama nista ne fali i ovako kako nam je ,jel tako jarane.Imamo svoju policiju ,svoju skupstinu i svoju vladu ,jes da nije najbolja al je nasa,usput "ZIVJELA OMARSKA" E;NJIH 15:SRBIJANACCA se ne mogu dogovoriti kako da naprave biznis s siptarima,nek plate Sakija Topolu i Nikolu Ruzu da im pokazu put do koridora,ali Brcko ne SMIJE BITI PROTEKTORAT: Cijena nije mala 100 marki po glavi ,po danu a njihov je prosjek 5.glava po danu gdje udju pa onda vidi na dugorocni period kad cemo ih skrkati.To je 2X5=10 PO DANU;365 DANA X 10=3650,za godinu dana ,to je malo,e sad treba nam 100X 5= 500 PO DANU PUTA 365 DANA i imamo cifru od 182;500 i jos koji al je opet malo.E sad imamo 1000 il TISUCU STO KAZU neki od hrvata,nisu svi uStase ,samo 98 %;E TIH TISUCU pravih decki odradi biznis je sljedeci 1000x5=5000 PO DANU X 365 DANA =1.825.001 onaj ostatak treba ostaviti da ne bude"Genocid" I TO JE MOJ SAVJET SRBIJANCIMA ;DA UZMU OLOVKU I PAPIR ;SABIRANJE ;TABLICU MNOZENJA I DA ZAVRSE SKOLU ,posto su od 91. - do 2008 bjezali sa casova,sad idu na prinudnu nastavu,ali mi se cini da ce opet pasti.

kondara
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu