Garda sv Cara Lazara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

docicemo im glave,brate

3 posters

Ići dole

docicemo im glave,brate Empty docicemo im glave,brate

Počalji  prasnjavi Sre Feb 06, 2008 12:24 pm

Pomoz bog,brate da u pravu si ali docicemo im glave, kad tad.nicija nije do zore svetlila.mi u Republici srbskoj dobicemo kako tako drzavljanstva i to treba platiti za jednog clana porodice 150 eura. to je sramota.i to ako se odobri.katastrofa.ali doci ce to kad tad na svoje mjesto.pozdrav brate iz banja luke

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

docicemo im glave,brate Empty Sramota nego sta!!!

Počalji  11112 Sre Feb 06, 2008 1:40 pm

Tuga jedna da Srbin moli za Srpsko drzavljanstvo, al zato nikom ne smeta sto siptari kupuju zemlju po Zlatiboru preko crnogoraca... U pravu si.-doci ce nam na musicu kad-tad. Samo nek da Bog da bude sto pre, aman bre previse su nam zla vec naneli! Znas kako su turci nekad pricali:"nema goreg turcina od poturcenog srbina".
Pozdrav i za tebe iz Zemuna.

11112
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

docicemo im glave,brate Empty Re: docicemo im glave,brate

Počalji  ARKAN_THE_TIGER Čet Feb 07, 2008 5:49 am

Pomoz bog braco Srbi,i ja cu cim napunim 18 godina uzeti Srbijansko drzavljanstvo jer necu da mi stranci kad pogledaju u pasos misle da sam turcin ili balija.ja sam iz Srpskog Broda i sram me je sto mi se grad sad zove Bosanski Brod,ali nasi politicari su govna izdajnicka.!!!sramota je sto je poginulo 500 srba da oslobodi ovaj grad a sad se on zovi bosanski.pozdrav za bracu na Kosovu i Metohiji iz Srpskog broda

ARKAN_THE_TIGER
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

docicemo im glave,brate Empty pomoz bog brate iz zemuna

Počalji  prasnjavi Čet Feb 07, 2008 11:29 am

pozdravljam te brate iz zemuna.imam puno prijatelja u zemunu.pancevu i beogradu moj prijatelj je tamo nacelnik supa kod tebe,covek koji ceo zivot proveo na kosovu .prva liga.pozdrav iz banja luke od prasnjavog.

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

docicemo im glave,brate Empty Re: docicemo im glave,brate

Počalji  11112 Čet Feb 07, 2008 4:22 pm

Bio sam letos poslom u Ugljeviku... Samo srpska zemlja moze biti onako lepa, ljudi su fenomenalni... I opet cu imati posla sledeceg leta u tom kraju, jedva cekam. A sto se tice Zemuna... -I brate... MUNZE KONZA uvek bilo... xe xe Wink

11112
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

docicemo im glave,brate Empty pomoz bog brate

Počalji  prasnjavi Pet Feb 08, 2008 11:19 am

pomoz bog brate.hvala lepe su ove nase srbske zemlje mi smo to brate odbranili s oruzjem protiv ustasa ,mudžahedina i nato-a. ali smo odbranili.drzimo 49% Bosne i hercegovine.MI SMO BRATE SRBIJA.MI KAO DA NE ZIVIMO U BOSNI .a tako se i osecamo .

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

docicemo im glave,brate Empty Re: docicemo im glave,brate

Počalji  11112 Sre Feb 13, 2008 5:04 am

prasnjavi ::.MI SMO BRATE SRBIJA.MI KAO DA NE ZIVIMO U BOSNI .a tako se i osecamo .

Znam brate, znam... Svakom Srbinu je Morava u srcu. Jos samo da se nadje neko s mozgom od ovih "politicara", koji ce biti toga svestan.

11112
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

docicemo im glave,brate Empty Re: docicemo im glave,brate

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu