Garda sv Cara Lazara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAOPSTENJE ZA JAVNOST 15.02.2008. ISPRAVKA

3 posters

Ići dole

SAOPSTENJE ZA JAVNOST 15.02.2008. ISPRAVKA Empty SAOPSTENJE ZA JAVNOST 15.02.2008. ISPRAVKA

Počalji  Admin Uto Feb 12, 2008 3:11 pm

НОВИ СРЕТЕЊСКИ УСТАНАК 15.02.2008.


Саборишта
Рашка центар 1100, Руднице 1200, Куршумлија центар 1000, Мердаре центар 1200, Ниш центар 1100, Ауто-пут Ниш - Скопље 1200






ЗБОГ ГРEШКЕ У КУЦАЊУ ОБАВЕШТАВАМО ВАС




Конференција за штампу ће се уместо 14.02.2008. године одржати у среду 13.02.2008. године у 1200 часова у просторијама Удружења ратних војних инвалида у улици Савски трг бр. 9, II улаз, III спрат (преко пута болнице "Свети Сава") .




Генералштаб Гарде Свети Цар Лазар.











12.02.2008.

Admin
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 14.11.2007

https://kosmetskiboj.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

SAOPSTENJE ZA JAVNOST 15.02.2008. ISPRAVKA Empty koji ste vi srbi srbijanski

Počalji  kondara Pet Feb 15, 2008 2:20 pm

Koji ste vi Srbi ,pizda li vam materina Srbijanska.Hocete drzavu bez krvi ,e moj jarane ili jarani toga nema.Otimajte NATO Indijance,vezite ih za jarbole, sisajte ih na celavo po ugledu na BRACU iz Rep. Srpske.Ako si ili VI POCELI JESTI GOVNA, red je da se pojedu do kraja,pa kakav bio.Bukva i grabic to je sorta drveta´,sto te cuva u sumi od sebe samog da ne zalutas u njihovu vatru ,ali ako ne znas zasto ides naprijed ,puko si.Moras biti osposobljen za to,da znas da ,prije svega ides za Srpsku djecu,za starce ,najmanje za sebe samoga.Da se vratim na pocetak,dok je kod nas u RS svaki dan ginulo u prosjeku po 15 momaka vi ste" tamo daleko "navijali ;PLAVI,PLAVI.Ne radujem se ja krvavarenju Srpskog naroda,mi krvarimo zadnjih 15 godina ,ali bez krvi nema vajde .Ova garda ima samo ime,veliko ime ,to treba ispostovati ali kako mi smo ispostovali ime Bataljona VOJNE POLICIJE 1.Krajiskog Korpusa(PT -CETA(Protivteror.Cet)nadam se da niste klosari srbijanski da se usudjujete cackati ljude sto Srpstvo nose u srcu,45 dana struju vidjeli nismo,nosio sam srbe na ledjima kad su izdahnjivali,majku spominjali,od gelera izresetani ,osjetis kad ne dise vise.Organizujte to kako treba i ne bojte se za odziv,uz odgovarajuci komandni i operativni kadar,tukli smo sve odreda.Bicu tu ali budale me nece voditi,niti druge momke da ginu za nesposobne oficire.Ako je ovo neka jeba ,dobicete po 40 godina ko i supak Legija,to vam JA garantujem......

kondara
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

SAOPSTENJE ZA JAVNOST 15.02.2008. ISPRAVKA Empty pomoz bog brate

Počalji  prasnjavi Sub Feb 16, 2008 10:13 am

u pravi si to i ja znam jer sam kao i ti prosao to isto kod nas ali kod nas su vecina oficira bili iz naroda,a aktivni nagulili za srbiju.oni su se otrijeznili kad su izgubili kosovo 1999. i bili jos deset godina pod komunizmom,oni nisi ni danas svjesni sta im se dogadja.mi smo brate drugacije razmisljali.jer kad su nam zatvorili koridor videlo se onda sta nas ceka,i mi smo ga probili.oni nikad tako nece postupiti i razmisljati kao mi

prasnjavi
Ucesnik
Ucesnik

Broj poruka : 20
Godina : 59
Location : Banja luka,republika srbska
Datum upisa : 30.11.2007

http://dragoljub-popovic.spaces.live.com

Nazad na vrh Ići dole

SAOPSTENJE ZA JAVNOST 15.02.2008. ISPRAVKA Empty Re: SAOPSTENJE ZA JAVNOST 15.02.2008. ISPRAVKA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu