Garda sv Cara Lazara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

srbin do bola

3 posters

Ići dole

srbin do bola Empty srbin do bola

Počalji  figurant Sub Mar 01, 2008 3:11 am

slusajuci komandanta garde cara lazara na b 92 rts itd,on kaze u slucaju da albanci proglase nezavisnost da nece ni kamen ostati na kosovu i metohijia kamo li albanci ,evo oni proglasise nezavisnost vec 15 dana a niko nista nije uradio bez zapaljena 2/3 punkta,pa me interesuje sta ce biti sa tim obecanjima
......pozdrav iz crne gore

figurant
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

srbin do bola Empty odgovor

Počalji  srbenda Pet Mar 07, 2008 11:13 am

Bravo legendo, potpuno se slazem sa tobom.Mi ovde sedimo, a oni nam otese kolevku Srbije, sta vise cekati, dajte bre da se organizujemo vise.Pozdrav od SRBENDE iz Sapca.

srbenda
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

srbin do bola Empty Re: srbin do bola

Počalji  11112 Čet Mar 20, 2008 3:51 am

Mora postojati politicka volja za tako nesto. Siptari su imali 9 godina da se naoruzaju i osposobe. Veoma brzo mogu da podignu 15-20 hiljada osposobljenih ljudi i bilo kad da pozovu rezervu iz albanije i makedonije. Evo i Bush im je odobrio za oruzje. A nasi kvislinzi su od vojske napravili izvidjacko udruzenje. I dalje unistavaju oruzje, umesto da ulazu u savremeniju opremu, i PVO sisteme... Svi znamo da su najurili mahom iz vojske sve sposobne oficire i podoficire, a ostavili one partijski podobne koji ni dve nacrtane ovce ne bi sacuvali a kamoli zemlju. Rasformirali su moju jedinicu(ne bito koja) i jos mnoge druge koje su bile nas ponos. I svi nesto se mole samo da ne bude rata. U prvom svetskom ratu, prvo su streljani svi dezerteri i kukavice, pa se onda krenulo preko albanije. Tako nesto bi i sad bilo efikasno.-Sa nekim ljudima se jedino moze razgovarati tako sto ih postavis pred zid i das im po metak u glavu.

11112
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 8
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

srbin do bola Empty Re: srbin do bola

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu